Hosszabbításban maradt alul az U23 Győrben

Az első félidőben a győriek szőtték akcióikat pontosabban, és ennek köszönhetően vezetéssel mehettek a szünetre, 46-35. A folytatásban viszont fokozatosan csökkentette hátrányát a KTE-Duna Aszfalt U23, és a negyedik etapban beérték ellenfelüket, majd a hajrában egy hármassal mentették hosszabbításra a találkozót, 77-77. A ráadásban a fáradtság rányomta a bélyegét a mérkőzésre, és ebből a házigazda jött ki jobban, 90-83.

Hegedűs Gergely edzői értékelése: Szeretnénk gratulálni a Győrnek, nagyon hajtós meccset játszottunk, megérdemelten nyertek. A végére annyira elfáradtunk, hogy se a játékosok, se a bírók, senki sem tudta már hogy hol van.

Agrofeed UNI Győr - KTE-Duna Aszfalt U23 h.u. 90 - 83 (21-16, 25-19, 18-17, 13-25, 13-6)