NBI A-csoport

2021/2022
 

Hazai meccsek helyszíne: Messzi István sportcsarnok
6000 Kecskemét, Olimpia utca 1/A

Playoff 3. helyért

1.mérkőzés: 2022. június 15. szerda - Székesfehérvár 18.00
Alba Fehérvár - Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 90-70


2.mérkőzés: 2022. június 18. szombat - Kecskemét  18.00
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét -  Alba Fehérvár 81-88

Playoff elődöntő

1. mérkőzés: 2022.június 1. szerda Körmend 17.45 M4 Sport
Egis Körmend - Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét  86-74

2.mérkőzés: 2022.június 4. szombat Kecskemét 15.00 M4 Sport
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét - Egis Körmend 73-67

3.mérkőzés: 2022.június 7. kedd Körmend 18.00
Egis Körmend - Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 86-80

4.mérkőzés: 2022.június 10. péntek Kecskemét 18.00
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét - Egis Körmend 81-76

5.mérkőzés: 2022.június 12. vasárnap Körmend 18.00 
Egis Körmend - Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 83-80

Playoff negyeddöntő

1. mérkőzés: 
2022. május 18. szerda 18.00
Szolnoki Olajbányász—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 75-86

2. mérkőzés: 
2022. május 21. szombat 18.00
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Szolnoki Olajbányász 83-72

3. mérkőzés: 
2022. május 24. kedd 17.45 (M4 Sport)
Szolnoki Olajbányász—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 95-89

4. mérkőzés: 
2022. május 27. péntek 18.15
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Szolnoki Olajbányász 80-79

 

Középszakasz

2022. április 6. szerda            18.00         Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK  87-80

2022. április 9. szombat        18.00          MVM-OSE Lions—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 84-62

2022. április 13. szerda          18.00         Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—DEAC-Tungsram 90-82

2022. április 16. szombat      18.00         Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét- Kaposvári KK h.u. 92-89

2022. április 27. szerda          18.00         Naturtex-SZTE-Szedeák—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét  86-71

2022. április 30. szombat      18.00         Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—MVM-OSE Lions    78-80

2022. május 3. kedd               18.30         DEAC-Tungsram—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét    72-77

2022. május 7. szombat        18.00        Kaposvári KK- Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 77-80

Alapszakasz


1. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Kaposvári KK 62-74

2. Nyíregyházi KK—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 75-77

3. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – Zalakerámia ZTE KK 68-65

4. PVSK Veolia—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 95-74

5. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – MVM-OSE Lions 74-72

6. Alba Fehérvár - Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 91-93

7. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – SZTE Szedeák 100-86

8. Szolnoki Olajbányász—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 81-63

9. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Atomerőmű SE 81-71

10. Sopron KC—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 72-75

11. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Falco KC 83-87

12. Egis Körmend—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 105-78

13. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—DEAC 85-94 h.u

14. Kaposvári KK- Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 77-61

15. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – Nyíregyház BS 101-99 h.u.

16. Zalakerámia ZTE KK- Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 77-68

17. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – PVSK Veolia 91-89 h.u.

18. MVM-OSE Lions- Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 89-80

19. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – Alba Fehérvár 83-86

20. SZTE Szedeák- Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 102-67

21. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – Szolnoki Olajbányász 74-81 

22. Atomerőmű SE-Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 76-80

23. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – Sopron KC 91-71

24. Falco KC- Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 97-76

25. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – Egis Körmend 93-67

26. DEAC-Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét h.u. 86-93

Magyar Kupa negyeddöntő:  HÜBNER Nyíregyháza BS - Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 63-77

Magyar Kupa elődöntő: Szolnoki Olajbányász - Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 92-81

Magyar Kupa bronzmeccs Alba Fehérvár - Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 78-96