Sok eladott labda okozta a vesztünket Szombathelyen

Jó ritmusban kosárlabdázott az első tíz percben a Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét, és a vezetés is megvolt, majd a folytatásban több hiba csúszott a gépezetbe, sok eladott labdánk volt, amelyet megbüntettek a szombathelyiek. A második félidőben is a Falco dominált, a végére pedig az erőnkkel is elfogytunk.

Váradi Kornél vezetőedző értékelése: - Az első negyedben jól kosárlabdáztunk, majd a második etapban a Falco védekezése ellen voltak olyan eladott labdáink, amelyekből ritmust fogtak, és ez nemcsak a bajnokságban veszélyes, hanem edzőmeccsen is. A végére elfáradtunk, és átrohantak rajtunk. Van négy napunk felkészülni a vasárnap 17 órakor kezdődő Kaposvár elleni hazai edzőmeccsre, és kijavítani a hibáinkat.

Falco KC Szombathely - Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 95-59 (18-20, 27-15, 25-20, 25-4)