U20: Az első félidőben eldőlt a Szeged elleni összecsapás

7-0-al kezdett a kecskeméti alakulat, majd hat percnyi játék után már tíz fölé nőtt a differencia, 15-4. Időt kért a Szedeák, ám ez sem zökkentette ki lendületből a hírös városiakat, így az első tíz percben tetemes előnyre tettek szert, 31-13. A folytatásban már húsz egység fölött is volt a differencia, 36-15. A KTE-NJE U20 megállíthatatlannak bizonyult, fizikális fölényüket érvényesítve 57-27-re nyerték az első félidőt.

Fordulást követően bátrabban és pontosabban kosárlabdázott a Szedeák, és sikerült 20 pont alá faragni hátrányukat, 65-47. A negyed végére újra felpörögtek a kecskemétiek, ennek volt köszönhető, hogy magabiztos előnyüket megtartották a záró etapra, 71-51. A negyedik felvonásban felváltva láthattunk szép megoldásokat mindkét oldalon. A KTE-NJE győzelme egy percig sem forgott veszélyben. A végeredmény: 97-75.

Hegedűs Gergely értékelése: Örülünk, hogy győzelemmel kezdtük az új évet. Úgy gondolom, hogy a korosztálynál fiatalabb játékosaink is jól tudtak beszállni a mérkőzésbe. Hasznos mérkőzés volt, amelyből sokat tudtunk profitálni.

U20: KTE-Neumann János Egyetem  - Naturtex-SZTE-Szedeák 97-75 (31-13, 26-14, 14-24, 26-24)